Mng Kargo'da Yaşam

  • MNG Kargo olarak, takım olabilmenin ve işbirliği içinde çalışmanın şirketin başarısındaki en önemli özellik olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple tüm iş süreçlerimizde “Tek Takım, Tek Zirve” sloganını benimsiyoruz. Tek bir takım olarak tüm süregelen işlerimizde, projelerimizde, paydaşlarla ilişkilerimizde değerlerimize bağlı kalarak tutarlı hareket etmeye çalışıyoruz. İnsan Kaynakları olarak da her zaman tek takım iklimini güçlendirecek adımlar atmayı hedefliyoruz.
  • Genel Müdürlüğümüzün mimarisi, çalışanlarımızın rahat ve keyifli çalışmalarına olanak verecek şekilde açık ofis konseptinde tasarlanmıştır. Böylelikle arada hiçbir kapı olmaksızın üst yönetim dahil tüm çalışanlar birbirine rahatlıkla ulaşabilmektedir.
  • Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlüğü ofislerimiz haricinde sahada görev alan çalışma arkadaşlarımızın da fiziksel çalışma ortamları, iş kıyafetleri, teknoloji gereksinimleri, kurum içi sağlık hizmetleri vb. gibi konularda koşullarını sürekli geliştirmeye, müşterilerimizin de ziyaret ettiklerinde aldıkları hizmeti daha da keyifli hale getirecek, temiz, düzenli, ferah şubeler oluşturmaya, güler yüzlü çalışanlarla hizmet vermeye çalışıyoruz. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Çalışan Memnuniyeti Anketinin sonuçlarını analiz ederek çalışanlarımızın daha keyifli bir çalışma ortamında çalışabilmeleri için sürdürülebilir, insan odaklı projeler geliştirmeyi hedefliyoruz.
  • Kan bağışı, sosyal yardım, kurumsal bağış, okul ve derslik yapımı, laboratuvar ve kütüphane kurulumu, STK’lar için koşu yarışmalarına katılmak, fidan dikimi vb. gibi etkinliklere imza atarak gerek çalışanlarımıza ve ailelerine, gerekse de toplumumuza faydalı olmak adına sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyor ve bunu hep birlikte dayanışma içinde yapmaktan mutluluk duyuyoruz.
  • Açık kapı iletişim politikamız dahilinde tüm çalışanlarımızın yerinde ve/veya online katılabildikleri İç İletişim Etkinlikleri düzenliyoruz. Bu etkinliklerde şirket üst yönetimimiz şirketimizin performans hedef ve gerçekleşenlerini, karar ve politikalarını tüm çalışanlar ile açık ve şeffaf bir şekilde paylaşır. Etkinlikler öncesindeki hazırlık döneminde çalışanlardan alınan tüm sorular etkinlik günü üst yönetim tarafınca açık bir şekilde cevaplandırılır. Bunun yanında Bölge Performans Ligi, Eğitim Şube Başarı Ligi, Memnuniyet Skoru Kazananları, Kıdem Ödülleri, Yöneticiler Zirvesi gibi etkinliklerimiz ile iletişim ve başarının paylaşılması temelli yüksek katılımlı iletişim etkinlikleri de MNG Kargo’daki yaşamımızın heyecanı yüksek, kıymetli ve keyifli anlarındandır.