Özel Hizmetler

Güniçi Teslimat

Ertesi gün teslimat sizin için yetersiz mi kalıyor?

Gün içi kargo teslimat hizmetimizle gönderileriniz aynı gün alıcısına teslim edilir. Zaman hassasiyetli gönderilerinizde en ideal çözüm ‘Gün İçi Kargo’ hizmetimizdir.

Bu özel hizmetimizle, İstanbul içinde en hızlı ve en etkin dağıtım ağını kullanıyoruz. Gün içi Kargo teslimat hizmetimizden yararlanmak için, şubelerimizi ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Ankara içi kargolarınızın, aynı gün teslimatı için MNG Kargo şubelerine en geç saat 11:30’a kadar kargolarınızın teslim edilmesi gerekmektedir. Kargolar aynı gün içinde İstanbul’daki alıcılarına saat 22:00’ye kadar teslim edilecektir.

Ayrıntılı bilgi edinmek için en yakın şubemize gidebilir veya 0 (850) 222 06 06 numaralı telefonumuzdan Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

• 0-5 desi/kg olan kargolar için geçerlidir.

• Sadece İstanbul, İzmir ve Ankara içi gönderimlerde geçerlidir.

• İstanbul’da Silivri, Çatalca, Adalar, Şile, Büyükçekmece, Tuzla ilçelerini kapsamamaktadır.

• Ankara gün içi teslimat hizmeti sadece Mamak, Keçiören, Çankaya, Yenimahalle, Altındağ ilçelerinde yer alan şubelerimizde verilmektedir.

• İzmir gün içi teslimat hizmeti Karşıyaka, Konak, Karabağlar, Buca, Bornova, Balçova, Bayraklı ilçelerinde yer alan şubelerimizde verilmektedir.

 

Öncelikli Teslimat

Türkiye’nin her yerinden yapılan gönderiler öncelikli olarak alıcısına ulaştırılır.

Öncelikli Teslimat hizmetimizden yararlanmak için, şubelerimizden birine gelmeniz ya da müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterli.

Ayrıntılı bilgi edinmek için en yakın şubemize gidebilir veya 0 (850) 222 06 06 numaralı telefonumuzdan Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.