Türk Telekom Kurumsal Firma Çalışanları

Kampanya Tarihleri
13.03.2024 - 31.12.2024

 

Türk Telekom kurumsal firma çalışanlarına MNG Kargo’da %30 indirim!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Kampanya Koşulları

 

• Kampanyadan Türk Telekom ile kurumsal anlaşma yapmış firmaların çalışanları faydalanabilir.

 

• Türk Telekom kurumsal firma çalışanlarının MNG Kargo'dan %30 indirim kazanmaları için; Türk Telekom Online İşlemler Size Özel Fırsatlar menüsünden ŞİFRE AL butonuna tıklayabilir veya firma adına kayıtlı Türk Telekom hattından MNG boşluk KURUMSAL boşluk PERSONEL yazıp 7227'ye SMS göndererek şifre temin edebilir. Gelen şifrenin MNG Kargo şubelerinde müşteri temsilcisiyle paylaşılması gerekmektedir.

 

•Türk Telekom kurumsal firma çalışanları, MNG Kargo şubelerinden gerçekleştirecekleri bireysel gönderilerde fiyat listesi üzerinden %30 indirimli gönderim sağlayacaktır.

 

•Kampanya kapsamında alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan yararlanmak için her gönderide yeni şifre alınması gerekmektedir.

 

• Kampanya sadece bireysel müşterilerin yurtiçi gönderilerinde geçerli olup, yurtdışı gönderileri, adresten alım, adrese teslim ve bilgilendirme hizmetleri kampanya kapsamı dışındadır.

 

Kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez. Bu kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, başkasına devredilemez. İptal ve iade durumunda kampanya geçerli değildir.

 

• MNG Kargo ve Türk Telekomunikasyon A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar wwww.mngkargo.com.tr ve www.turktelekom.com.tr web sitelerinde duyurulacaktır.

 

• Şifreler Türk Telekom uygulaması Size Özel Fırsatlar menüsü üzerinden ücretsiz olarak alınabilir. Kampanyaya SMS ile katılım sağlanması halinde 7227’ye gönderilen kısa mesajlar Türk Telekom müşterileri için 1 SMS ücretinden ücretlendirilecektir. Türk Telekom kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

 

• MNG Kargo ve Türk Telekom kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. MNG Kargo ve Türk Telekom kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen kişilerin kampanyaya katılımını iptal etme hakkını saklı tutar.

 

• Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.

Diğer Kampanyalar